Čo ak by si sa už nemusela točiť v bludnom kruhu neúspešných vzťahov? Nemusela stretávať tých istých mužov s ktorými to nikam nevedie?

 

Pomôžem ti tomuto kolotoču urobiť koniec a získať nový pohľad na seba a odpovede na to, prečo ty neprežívaš lásku, po akej túžiš a ako to zmeniť.

 

Ponúkam ti záznam z hlboko transformačného večera. Vďaka nemu zistíš, prečo stále nemáš naplňujúci vzťah a vedomého, zrelého muža, o ktorého sa môžeš skutočne oprieť. Počas 2,5h sa budeš venovať sama sebe s efektom hlboko transformačnej pozitívnej zmeny do celej tvojej ďalšej vzťahovej budúcnosti.

Kam sa pozrieš vidíš zamilované páry a nerozumieš, prečo nehu a lásku neprežívaš aj ty? 

 • Prežívaš bolestivé obdobie po rozchode?
 • Cítiš sa sama, odmietnutá, sklamaná a ukrivdená?
 • V láske sa ti príliš nedarí a rada by si to zmenila?
 • Točíš sa dookola v tých istých nefunkčných vzťahových vzorcoch a rada by si konečne tomu prišla na koreň?
 • Možno aj vzťah máš, ale premýšľaš, ako z neho spraviť vzťah vedomejší, zrelší, funkčnejší, v ktorom budeš konečne šťastná?

Ak si aspoň na jednu z otázok odpovedala "ÁNO", mám pre teba zaujímavú pozvánku!

To, že nevieš čo je za tým, ťa už nemusí stresovať. Odpovede budeš hľadať priamo v sebe pomocou tvojho tela v tvojom podvedomí.

Ak túžiš po láske muža, je to tu pre teba nachystané, len sa potrebuješ stať takou ženou, ktorá tvoj vysnívaný vzťah aj ustojí.

 

Predstav si, že si daruješ:

 • nezvyčajný, život meniaci darček.
 • Darček, ktorý nielen, že tvoje zranenia zmierni, ale emočne a pocitovo ťa obohatí a zmení tvoj doterajší vnútorný svet na svet láskavejší.
 • Darček, ktorý ťa obohatí o krásne a doteraz nepoznané pocity, rozmanitejší a farebnejší život a prehĺbi tvoje vnímanie.
 • Darček, ktorý bude balzamom pre tvoje srdce a dušu.
 • Darček, ktorý ťa navedie z bodu obete do tvorkyne svojho života.

Predstav si:

 • že poznáš svoju vlastnú konkrétnu príčinu, prečo nemáš naplňujúci vzťah. Nie nejaké všeobecné univerzálne žvásty, ale príčiny, ktoré ukrýva tvoje podvedomie, tvoja duša.
 • že s nimi dokážeš pracovať a dopracovať sa k tvojmu vytúženému mužovi a naplňujúcemu vzťahu.
 • že už bozkávajúce sa páry v tebe nevyvolávajú smútok, krivdu, ani pocit opustenia a dokonca tvoríš jeden z nich.
 • že sa cítiš pokojne, zmierene, milovaná, hodnotná, podporená a naplnená láskou.
 • že už pár dní po práci na sebe pomocou tohto videa pocítiš v sebe alebo uvidíš na svojom správaní, či uvažovaní zaujímavé zmeny.

Objav svoje limitujúce presvedčenia o láske, vzťahoch, sebe a zmeň navždy svoje vzťahy.

Predstavím ti metódu, ktorou liečim zlomené srdcia, beznádej aj zdravotné problémy.  Pracujem pomocou jednej z najefektívnejších a najláskavejších terapeutických a liečiteľských metód. Metóda ThetaHealing® je celosvetovo uznávanou meditačnou liečivou technikou a registrovanou filozofiou.

Pomocou tejto metódy ťa prevediem zaujímavým ponorom do hĺbky tvojho podvedomia aby si v ňom mohla objaviť, aké presvedčenia ťa brzdia v láske po akej si vždy túžila. 

Metóda ThetaHealing® je zameraná na dolovanie, uvoľňovanie a prepisovanie limitujúcich presvedčení, nefunkčných vzorcov správania, programov a emočných blokov z hlbokého podvedomia. Je možné ňou liečiť dušu na všetkých jej úrovniach a aj telo.

Pracuje s najvyššou formou energie, akú poznáme, s energiou stvoriteľa, zdroja, bezpodmienečnej lásky, či 7.roviny. Preto je možné ňou vyriešiť akýkoľvek problém, na ktorý sú iné metódy krátke. Je mimoriadne účinná, efektívna, láskavá a rešpektujúca.

Čo sa inými metódami lieči dlhé týždne, mesiace aj roky, pomocou tejto metódy je možné vyriešiť behom jedného sedenia. Dokáže pomôcť aj ľuďom, ktorí už vyskúšali všetko, a nič nezabralo.

Spolupracuje aj s inými metódami ako je napríklad kineziológia. Vďaka nej je možné vydolovať svalovým testom aj hlboko uložené limitujúce, nefunkčné presvedčenia, o ktorých vôbec netušíme. Spôsobujú v živote zbytočné zmätky, choroby, či nedovoľujú nám napredovať a plniť si svoje sny a poslanie duše.

Ak ti tvoj rozum hovorí, že to už máš zvládnuté a poriešené, tak tvoje telo a tvoje podvedomie to vidí úplne inak a nanešťastie pravdivo.

Kto som ja?

Moje meno je Mgr. Ema Miháliková. Som ThetaHealing terapeutka a sprievodkyňa žien.

Na vzťahy a na mužov som nemala "šťastie", ale odmietala som sa poddať osudu. To ma priviedlo k intenzívnej práci na sebe.

Dookola som stretávala neprístupných a na vzťah nepripravených mužov. Mužov, ktorí sa mi z ničoho nič zo dňa na deň prestali ozývať. Mužov, ktorí ma podvádzali, hanbili sa za mňa, využívali ma, ponižovali ma alebo u mňa vyhľadávali iba sex.

Zakaždým som sa zamotala do nejakého chorého trojuholníka cez prenasledovanie druhou ženou, až po psychické vydieranie a nevydarenú samovraždu ex-partnerky a návrat môjho priateľa k nej. 

Počas štúdia psychológie som vstúpila do intenzívneho hlbinného terapeutického procesu a rodinných konštelácií na dlhých 7 rokov. Bol to proces vzrušujúci, ale veľmi náročný, pomalý, vyčerpávajúci aj bolestivý. Môj život sa ale od základov zmenil k lepšiemu. Stala som sa slobodnejšou, nezávislejšou a zrelšou osobnosťou.

Zistila som, že všetko čo ma dovtedy učili, si nemusím vybrať za svoju pravdu, bola to ich pravda. Že to, čo viem a poznám, nie je ani zrnko z toho, koľko ďalších možností a všetkého existuje a je možné. Z malého zraneného už v nič neveriaceho dievčatka vyrástla žena vstupujúca si do svojej sily.

Bolesť, strach a krivda, spojená s mojím ex-partnerom, ktoré ma sužovali aj po terapiách celých 17 rokov, vyriešila metóda ThetaHealing behom jediného sedenia!

Vďaka tomu som si ju vybrala za svoju metódu. V spojení so svojimi skúsenosťami a vedomosťami vytváram vlastnú unikátnu metódu, ktorou som previedla a vediem desiatky žien k naplneniu svojich snov, plánov a cieľov.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Aké by bolo začať konečne slobodne žiť, ľahko dýchať a nie len všetko držať neustále pod kontrolou?

Úžasná láskavosť a efektivita ThetaHealingu ma presvedčili o tom, že sa chcem naučiť pracovať touto metódou. Dnes sa venujem individuálne na hlbokej úrovni desiatkam žien. Moje klientky chcú od života viac a sú rozhodnuté ísť si za tým, ako ja kedysi. Chcú sa otvoriť svetu, všetkému krásnemu čo im život ponúka, preliečiť svoje srdce a dušu a vstúpiť si do svojej sily.

Venujem sa ženám, ktoré chcú žiť život presne podľa svojich predstáv, podľa volania svojej duše. Túžia stretnúť životného partnera, pripraviť sa na svojho najkompatibilnejšieho muža.

Danej problematike sa venujem 20 rokov a to nie len teoreticky, ale sama som si to dokonca odžila.

Referencie

Terapia s Emkou, bola moja úplne prvá skúsenosť s metódou ThetaHealing a bolo to neskutočné a úžasné. Zbavila som sa konkrétnych vecí a blokov, ktoré som potrebovala vyriešiť. Hlavne to, že "nie som dosť dobrá ", takže som sa cítila po terapii ako nikdy predtým 🙂 Stala som sa pravidelnou klientkou a určite odporúčam všetkým, ktorí bojujú so strachmi a inými záležitosťami. Emka je pre mňa človek bez ktorého si neviem predstaviť život. Spriaznená duša, anjel ktorý mi pomáha rásť a smerovať ma k dosahovaniu mojich cieľov. Je to úžasná a skvelá priateľka ktorá ma vždy dokáže povzbudiť, rozosmiať, ktorá ma dokonale chápe a rozumie mi. Jej poslaním je pomáhať ľuďom. Mne dokazuje každý deň, že všetky svoje skúsenosti, či dobré alebo zlé, vie využiť v praxi a jednou vetou postaví človeka späť na nohy. Je to mamina, ktorá stíha dve krásne a šikovné detičky skĺbiť so svojim poslaním, neustále sa učí a vzdeláva, posúva vpred. Som neskutočne vďačná že ju mám vo svojom živote.
ZuzanaVirtuálna asistentka
Mám osobnú skúsenosť s terapiou u Emky. Bolo úžasné sledovať s akou ľahkosťou ma sprevádzala spomienkami z minulosti, kde som si povytvárala rôzne vzorce ktoré mi neslúžili a komplikovali mi život. Boli poukladané dokonca aj vo fyzickom tele a stále aktívne. Hravo mi ich pomohla uvoľniť, ja sa cítim omnoho ľahšie a sledujem pozitívne zmeny v reálnom živote.
StankaÚčtovníčka

Limitujúce presvedčenia v láske

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Prevediem ťa svalovým testom. Otestuješ si 131 podvedomých limitujúcich presvedčení o láske, sexe, mužoch, vzťahoch a sebe.
 • Prevediem ťa jednotlivými krokmi ThetaHealing liečenia a budeš vedieť ako sama pracovať na odstraňovaní a preliečovaní tvojich zistených presvedčení.
 • Do podvedomia nahráme množstvo pozitívnych pocitov a vedomostí, ktoré ťa posunú o obrovský krok vpred na ceste sebalásky, hraníc, či sebahodnoty a vedomého uvažovania.
 • Prečistíme viaceré možné bloky a nahradíme funkčnými nahrávkami.
 • Rozviažeme a zrušíme možné uzavreté sľuby a zmluvy, ktoré ti brania v láske. Do podvedomia nahráme pozitívne pocity a funkčné programy.
 • Pre každý jeden krok je potrebný tvoj súhlas vyslovený nahlas pre seba samú. Ak niečo nebudeš chcieť zmeniť a budeš to chcieť ponechať ako je, nepovieš "áno" a to sa pre teba nezmení. Neželanou zmenou určite prechádzať nemusíš.

Čo ti ešte kruh prinesie?

 • Sprítomníš sa a spojíš sa sama so sebou.
  Miesto prežívania smútku a žiaľu sa staneš súčasťou prítomného okamihu, čo ti pomôže byť uvoľnená a pokojná.
 • Napojíš sa na ženskú energiu Matky Zeme a pocítiš jej jemnosť a láskavosť.
  To ti pomôže zharmonizovať tvoje vnútorné JA.
 • Roztvoríš o trošku viac svoje čakry a prepojíš ich.
  Tým zvýšiš svoju energiu a vibráciu a budeš sa cítiť silnejšia, odolnejšia a viac v súlade so sebou samou.
 • Celkovo navýšiš svoju energiu a vibráciu.
 • Napojíš sa na zdroj, na mužský princíp a bezpodmienečnú lásku.
  Vďaka tomu v sebe zharmonizuješ mužskú a ženskú energiu a pocítiš, aké to je byť bezpodmienečne milovaná.
 • Prevediem ťa svalovým testom
  a zo 131 limitujúcich presvedčení zistíš, ktoré ti bránia mať naplňujúci radostný vzťah.
 • Naučíš sa ako uvoľňovať limitujúce presvedčenia
  a priblížiš sa tak k svojmu vysnívanému vzťahu a svojej väčšej vyrovnanosti.
 • Uzemníš sa a vykročíš späť uvoľnená, pokojná, ukotvená vo svojom strede a v prítomnosti napojená na zdroj.
 • Spoznáš pocit, aké je to byť milovaná tu a teraz presne taká, aká si.

Chcem ti ponúknuť ešte viac, a preto som pre teba pripravila BONUSY.

Tvoja cesta k novému rozmeru bytia a harmónii sa nekončí vzhliadnutím tohto videa. Tieto bonusy majú za cieľ  urýchliť tvoju cestu k úplnej premene.

Bonus #1: Transformačný čeklist ZADARMO

5 tajomstiev ako cez sebalásku pritiahnuť životného partnera a naplňujúci vzťah

Možno v ňom nájdeš odpovede na niektoré svoje otázky, tipy a návody, ako si pritiahnuť svojho vytúženého muža a sebaláskové akčné kroky, ktoré môžeš zaviesť do svojho života. Učiniť tak pozitívnu zmenu vo svojich vzťahoch a sama k sebe a priblížiť sa k svojmu životnému partnerovi. Môžeš zistiť, kde sa na ceste k životnému partnerovi nachádzaš ty.

Bonus #2: Zodpovedanie tvojich otázok ohľadom videa priamo v členskej sekcii v Komentároch  ZADARMO

Bonus #3: Zľavový kód 20% na 1xThetaHealing terapia 120min. so mnou

Bonus #4: Zľavový kód 15% na prírodné terapeutické esenciálne oleje s možnosťou pomoci pri výbere podľa zámeru. Čoskoro bude dodaný aj e-book Bilynné elixíry lásky

Ide o esencie bylín, ktoré využívam pri terapeutickom procese ako podporu pre psychiku a pohladenie duše. Majú blahodarné účinky na zdravie tela aj duše. Povznášajú náladu, navyšujú vibráciu, pomáhajú rozpúšťať bloky, podporovať zámer.

Po zaplatení dostaneš automaticky vygenerované prístupové údaje do členskej sekcie.

V členskej sekcii ťa čakajú 3 súbory na stiahnutie, 2,5 hodinové video, sekcia na komentáre a tvoje otázky a 3 ďalšie bonusy.

Prístup do členskej sekcie a zľavový kód na ThetaHealing terapiu je garantovaný na 6 mesiacov.

Cena Basic: 47eur/1 190czk

V Basic dostaneš všetko vymenované vyššie

Cena Štandard: 120eur/3 037czk

+Basic

+ Denná terapeuticko-mentoringová podpora vo FB skupine minimálne na 3 mesiace

+ minimálne 2x/mes. Zoom skupinové stretnutie zamerané na potreby členov skupiny

Cena V.I.P.: 577eur/14 440czk

Teraz 420eur/10 630czk

+Basic

+ Štandard

+ 3x ThetaHealing terapie/koučing 1:1 so mnou, 1x120min., 2x90min.

Že na toto ty nie si?

Minimálne na tejto stránke nie si náhodou, a nie náhodou si sa dočítala až sem. Čo ja s určitosťou viem je, že si sa nenarodila na to, aby si sa brodila v bahne a po dne a život trávila niekde sama pri romantických filmoch a slzách. Môžeš a aj si zaslúžiš žiť ako chceš ty, cítiť sa sebavedomo, milovane a mať pri sebe úžasného muža. 

Meditácia nie je pre teba?

Meditácia ako ju bežne poznáme, nie je ani nič pre mňa. Je však veľmi prospešná, a preto som bola nadšená, keď som spoznala túto metódu. Pomocou nej budeme pracovať na kruhu, lebo nás zavedie do nášho podvedomia, kam sa len tak hocikedy nedostaneme.

Možno máš pocit, že tvoj život je v pohode a každý má to svoje trápenie. To je limitujúce presvedčenie, či ochrana tvojho plazy mozgu, pred možným nebezpečenstvom zmeny. Ty predsa nie si každý! Na čo sa porovnávať a nežiť šťastnejšie podľa seba?

Nie je to ani o tom, že ti osud nepraje, ani o tom, že nemáš dosť šťastia. Je to len o vedomosti, že je možné žiť život podľa svojich snov a túžob. Stačí sa pre neho rozhodnúť. Zobrať smer do svojich rúk a robiť kroky, ktoré ťa k vytúženému cieľu privedú.

A čo ak limitujúce presvedčenia pustím na podvedomej úrovni? Čo mi to pomôže, keď neviem ako sa správať a premýšľať inak?

Častokrát sa človeku aj podarí pustiť hlboké zranenia, minulosť, staré vzorce správania, odpustiť niekomu. Následne ale nevie, ako ďalej bez hnevu, bolesti a krivdy žiť. Dlho hľadá sám seba, objavuje nové funkčnejšie vzorce a medzitým spraví ešte kopu boľavých pokusov a omylov.

Vďaka metóde ThetaHealing® sa budeš cítiť v bezpečí aj keď pustíš minulosť. Všetko čo pustíš, si môžeš nahradiť novými funkčnými pocitmi, či presvedčeniami. Ako na to, sa dozvieš vnútri.

Budeš presne vedieť ako bez toho všetkého žiť ďalej v láske, radosti, ľahkosti a v pocite bezpečia.

Aj ty môžeš žiť v šťastnom vzťahu. Aj ty môžeš zažiť opätovanú lásku a starostlivosť. Stačí, ak pripustíš, že by to pre teba mohlo byť možné. Ak pripustíš, že by tu pre teba mohol byť perfektný muž, ktorého zatiaľ nepoznáš, ale keď ho spoznáš pritiahne a zaujme ťa. On ti navyše lásku opätuje a bude s tebou budovať krásny vzťah.

Môžeš sa cítiť celistvo, láskyplne, pokojne a ľahučko.

Nemusíš už plakať more sĺz a opúšťať sa v seba ľútosti. Môžeš sa konečne pohnúť aj ty a ísť si po svoje sny a túžby.

 

Ešte stále ti tvoji sabotéri nedávajú pokoj a silou mocou ťa chcú držať na mieste?

Nie, toto naozaj nemusíš nechávať na osud, ani čas, ktorý to všetko zahojí alebo zmení. Môžeš sa sama postarať o svoje psychické zdravie, pohodu a naplnenie svojich snov.

Máš nejaké otázky alebo obavy? Neboj sa, nie si sama! Pozrime sa na najčastejšie otázky a odpovede, ktoré môžu pomôcť vyriešiť tvoje pochybnosti.

 • Je tento kruh len pre nezadané?
  Nie, samozrejme nie! Kruh si môže zakúpiť každá žena, ktorá chce spoznať taje svojho podvedomia, prípadne sa oslobodiť od možných limitujúcich presvedčení a posunúť svoj život a vzťah na ešte vyššiu a vedomejšiu úroveň.
 • Dostanem ku kruhu nejaké materiály?
  Áno, dostaneš zoznam limitujúcich presvedčení, ktoré si spolu svalovým testom otestujeme a spísaný postup, akým spôsobom pracovať na zistených presvedčeniach.
 • Do kedy je potrebné kruh uhradiť?
  Keď odošleš objednávku a ihneď ako systém rozpozná tvoju platbu, automaticky ti pošle mail, v ktorom nájdeš prístupové údaje do členskej sekcie.

Dúfam, že tieto odpovede pomohli vyriešiť tvoje pochybnosti. Ak máš ďalšie otázky, neváhaj ma kontaktovať. Ale povedzme si na rovinu, život je príliš krátky na to, aby sme v ňom trpeli. Klikni na tlačidlo nižšie a nájdi svoje limitujúce presvedčenia a zatoč s nimi raz a navždy a ži svoj vysnívaný naplnený a láskyplný vzťah.

Ale samozrejme, že to nie je pre každého. Nie je to pre teba ak:

 • sa chceš utápať v spomienkach na minulosť, v strachu z budúcnosti a ľutovať sa.
 • si myslíš, že to treba nechať na osud a on to všetko vyrieši vo tvoj prospech bez tvojho pričinenia
 • si myslíš, že sa zmena v tvojom živote stane len tak sama, alebo že ta príde zachrániť nejaký princ
 • si myslíš, že ty si posledná, ktorá by mala robiť niečo so svojím životom, lebo sú na tom ľudia aj horšie

Ideš do toho so mnou?

Dopraj si to najlepšie. Dovoľ si mať pokoj v duši, zmierniť bolesť, preliečiť svoje zranenia, prečistiť svoju energiu, spoznať seba a svoje limitujúce presvedčenia, ktoré ti bránia mať vytúženú lásku a spoznať doposiaľ neobjavené pocity. Urob krok ku všetkému po čom túžiš ešte dnes.

Limitujúce presvedčenia v láske

 • Prevediem ťa svalovým testom. Otestuješ si 131 podvedomých limitujúcich presvedčení o láske, sexe, mužoch, vzťahoch a sebe.
 • Prevediem ťa jednotlivými krokmi ThetaHealing liečenia a budeš vedieť ako sama pracovať na odstraňovaní a preliečovaní tvojich zistených presvedčení.
 • Do podvedomia nahráme množstvo pozitívnych pocitov a vedomostí, ktoré ťa posunú o obrovský krok vpred na ceste sebalásky, hraníc, či sebahodnoty a vedomého uvažovania.
 • Prečistíme viaceré možné bloky a nahradíme funkčnými nahrávkami.
 • Rozviažeme a zrušíme možné uzavreté sľuby a zmluvy, ktoré ti brania v láske. Do podvedomia nahráme pozitívne pocity a funkčné programy.
 • Pre každý jeden krok je potrebný tvoj súhlas vyslovený nahlas pre seba samú. Ak niečo nebudeš chcieť zmeniť a budeš to chcieť ponechať ako je, nepovieš "áno" a to sa pre teba nezmení. Neželanou zmenou určite prechádzať nemusíš.

Čo ti ešte kruh prinesie?

 • Sprítomníš sa a spojíš sa sama so sebou.
  Miesto prežívania smútku a žiaľu sa staneš súčasťou prítomného okamihu, čo ti pomôže byť uvoľnená a pokojná.
 • Napojíš sa na ženskú energiu Matky Zeme a pocítiš jej jemnosť a láskavosť.
  To ti pomôže zharmonizovať tvoje vnútorné JA.
 • Roztvoríš o trošku viac svoje čakry a prepojíš ich.
  Tým zvýšiš svoju energiu a vibráciu a budeš sa cítiť silnejšia, odolnejšia a viac v súlade so sebou samou.
 • Celkovo navýšiš svoju energiu a vibráciu.
 • Napojíš sa na zdroj, na mužský princíp a bezpodmienečnú lásku.
  Vďaka tomu v sebe zharmonizuješ mužskú a ženskú energiu a pocítiš, aké to je byť bezpodmienečne milovaná.
 • Prevediem ťa svalovým testom
  a zo 131 limitujúcich presvedčení zistíš, ktoré ti bránia mať naplňujúci radostný vzťah.
 • Naučíš sa ako uvoľňovať limitujúce presvedčenia
  a priblížiš sa tak k svojmu vysnívanému vzťahu a svojej väčšej vyrovnanosti.
 • Uzemníš sa a vykročíš späť uvoľnená, pokojná, ukotvená vo svojom strede a v prítomnosti napojená na zdroj.
 • Spoznáš pocit, aké je to byť milovaná tu a teraz presne taká, aká si.

BONUS

Bonus #1: Transformačný čeklist ZADARMO

5 tajomstiev ako cez sebalásku pritiahnuť životného partnera a naplňujúci vzťah

Možno v ňom nájdeš odpovede na niektoré svoje otázky, tipy a návody, ako si pritiahnuť svojho vytúženého muža a sebaláskové akčné kroky, ktoré môžeš zaviesť do svojho života. Učiniť tak pozitívnu zmenu vo svojich vzťahoch a sama k sebe a priblížiť sa k svojmu životnému partnerovi. Môžeš zistiť, kde sa na ceste k životnému partnerovi nachádzaš ty.

Bonus #2: Zodpovedanie tvojich otázok ohľadom videa priamo v členskej sekcii v Komentároch  ZADARMO

Bonus #3: Zľavový kód 20% na 1xThetaHealing terapia 120min. so mnou

Bonus #4: Zľavový kód 15% na prírodné terapeutické esenciálne oleje s možnosťou pomoci pri výbere podľa zámeru. Čoskoro dodám aj e-book Bylinné elixíry lásky.

Ide o esencie bylín, ktoré využívam pri terapeutickom procese ako podporu pre psychiku a pohladenie duše. Majú blahodarné účinky na zdravie tela aj duše. Povznášajú náladu, navyšujú vibráciu, pomáhajú rozpúšťať bloky, podporovať zámer.

Po zaplatení dostaneš automaticky vygenerované prístupové údaje do členskej sekcie.

V členskej sekcii ťa čakajú 3 súbory na stiahnutie, 2,5 hodinové video, sekcia na komentáre a tvoje otázky a 3 ďalšie bonusy.

Prístup do členskej sekcie a zľavový kód na ThetaHealing terapiu je garantovaný na 6 mesiacov.

Cena Basic: 47eur/1 190czk

V Basic dostaneš všetko vymenované vyššie

Cena Štandard: 120eur/3 037czk

+BASIC

+ Denná terapeuticko-mentoringová podpora vo FB skupine minimálne na 3 mesiace

+ minimálne 2x/mes. Zoom skupinové stretnutie zamerané na potreby členov skupiny

Cena V.I.P.: 577eur/14 440czk

Teraz 420eur/10 630czk

+Basic

+ŠTANDARD

+ 3x ThetaHealing terapie/koučing 1:1 so mnou: 1x120min, 2x90min.

Si rozhodnutá?

Tak ako to vnímaš? Budeš sa utápať v smútku a samote pri poháre vínka s ďalšími nezadanými kamoškami a spoločne nadávať na chlapcov, ľutovať sa, aký je tvoj život ťažký a nefér? Alebo sa pustíš do premeny svojho života a seba a priblížiš sa bližšie k tvojmu vysnenému mužovi svojho života?