Čo ak by existovala OKAMŽITÁ PRVÁ POMOC od bolesti po čerstvom rozchode alebo pri ataku spomienok na bývalého partnera, na ktorého nevieš zabudnúť?

 

Odkrývam tajomstvo, ako si uľaviť od bolesti po rozchodeako sa odpútať od bývalého partnera, ktorého stále nosíš v srdci.

 

Táto unikátna metóda ti pomôže prekonať bolestivé obdobievráti ťa späť do života, kde na teba už čaká nová láska.

Práve sa s tebou rozišiel? Alebo to bolo už dávnejšie?

Celý deň, týždne aj mesiace si v pohode, a odrazu sa ti myšlienka na neho a na spoločné chvíle s ním vtieravo votrú do tvojej mysle? 

Často ťa prepadne zvedavosť čo robí, s kým je, kde je, prečo nie je s tebou?

Zaplavia ťa emócie od:

 • sladkej spomienky na jeho úsmev cez
 • hnev, ako ťa mohol opustiť, mať inú, keď tebe hovoril, že ťa miluje, až po
 • úplne zúfalstvo ako vy dvaja patríte k sebe, len on to ignoruje?
 • Stále ťa to bolí máš pocit, že to už snáď nikdy neprejde?
 • Bojíš sa že sa tvoje srdce už nikdy nezahojí?
 • Cítiš krivdu, osamelosť a nepochopenie ?

Zašlo to tak ďaleko, že chodíš do minulosti aj celkom radacítiš sa tam milovane a v bezpečí? Máš tam doslova svoj teplý smrádeček? Dokonca už aj keď ti príde čokoľvek ľúto a je ti do plaču, tvoje myšlienky ťa automaticky vťahujú do spomienok na neho, aby si sa mohla ozaj z chuti vyplakať a poľutovať? 

V tomto stave nemusíš zotrvať niekoľko hodín, dní ani týždňov! Nemusíš to rozobrať so všetkými kamoškami a len to ďalej kŕmiť energiou. Je možné tento stav zmierniť a pocítiť ľahkosť bytia.

Stačí na to 15 minút a tvoj deň sa môže odvíjať miesto smútku, hnevu, depresie podľa pôvodných plánov, ale s ešte lepším a radostnejším pocitom. 

Otváram pre teba novú kapitolu života! Odhalím ti tajomstvo, ako zmierniť a odstrániť túto bolesť a začať nový život bez starých spomienok, ktoré ťa neustále ničia a nedovolia ti žiť slobodný život plný lásky.

Táto metóda ti pomôže ľahšie prejsť (po)rozchodovou fázou, odpútať sa od bývalého partnera a otvoriť sa novým možnostiam a láske.

Pomôže ti:

 • sprítomniť sa,
 • uzemniť sa,
 • vrátiť sa sama k sebe a
 • znovu sa tešiť zo života.

Existujú metódy, ktoré môžu pomôcť prekonať náročné obdobia a ja ti jedni z nich predstavím. Zaslúžiš si byť šťastná!

Ak to máš v hlave vyriešené, neznamená, že to máš uvoľnené emočne, fyzicky a duševne. Tvoje zdravie, tvoje správanie a prežívanie môže byť ovplyvňované na podvedomej úrovni...

Klasické rady ako:

 • "vykašli sa na neho konečne",
 • "nájdi si nového chlapa",
 • "choď  objať strom do lesa",
 • "čas všetko zahojí",  či legendárna:
 • "pozri sa na to, čo ti to zrkadlí",

ti absolútne nepomohli? Ba dokonca ťa až privádzajú do stavu zúrivosti a bolesť ešte viac prehlbujú? Máš pocit, ako keby nikto okolo teba nerozumel tvojej bolesti, tvojim pocitom? Ja tomu absolútne rozumiem, mala som to presne rovnako.

Aj keď to teraz vyzerá beznádejne, existuje cesta von. Predstav si, že už budeš presne vedieť ako podobnú vtieravú spomienku rýchlo uvoľniť spolu so všetkými vynárajúcimi sa bolesťami.

Predstav si, že:

 • sa v nej už nemusíš dlhodobo máčať.
 • V ľahkosti prevezmeš nad ňou kontrolu.
 • Nedovolíš jej nabrať obrovské rozmery a
 • ukončíš ju v danom momente.

Vedela si, že po každom ukončenom vzťahu a náhodnom sexuálnom dobrodružstve sa energeticky potrebuješ očistiť?

Tvrdíš, že rozchod si spracovala a si pripravená na nového partnera. Vieš, že si pekná aj príťažlivá.

Ale stretávaš mužov citovo nedostupných. Muži si chcú s tebou len užívať. Dokonca si o sebe počula, že pôsobíš ako zadaná, a preto by ťa neoslovili. Priťahuješ ženatých alebo zadaných mužov. Už sa pýtaš či s tebou niečo nie je v poriadku?

Neodpútanie sa od akejkoľvek osoby z minulosti bráni príchodu lepšej do prítomnosti...

Každý z nás už zažil sklamanie. Každý sa s ním vyrovnáva inak, alebo aj nijak. Človek sa môže točiť v rovnakom kolečku s podobnými ľuďmi v podobných situáciách aj celé roky.

To, že sa ti nepodarilo prekonať skončený vzťah a nájsť nového partnera, nie je tvoja chyba. Je úplne normálne cítiť sa zlomená a bezradná. V našej spoločnosti chýbajú efektívne prostriedky na predchádzanie bolestí zo zlomeného srdca a na prípadné vyliečenie.

Mnoho z nás sa to usiluje riešiť samostatne a prostredníctvom neefektívnych metód, ako:

 • rozhovory s priateľmi a neustále energizovanie tejto situácie,
 • zapíjanie smútku alkoholom,
 • alebo striedaním partnerov.

Tieto metódy len zmiernia bolesť, sítia ego, odputávajú od reality, ale bolesť nevyliečia.

Energia tvojich partnerov ostáva v tebe, ostávate napojení aj po rozchode...

My sme doslova darovali srdce partnerovi. To je, akoby nám s ním po rozchode odišiel, a my sme ostali s čiernou dierou v hrudi. My ženy sme prijímateľky energie a aj spojenie s partnerom sa odohráva v nás, v našom lone. O to väčšiu energetickú stopu v nás partner zanecháva. Zapisuje sa nie len do nášho podvedomia, našej duše, ale na úrovni fyzického tela a DNA.

Naše myšlienky fungujú ako magnet. Keď sme zarmútení alebo zlomení, sme v nízkych frekvenciách. Nízke vibrácie k nám potom priťahujú všetko, čo je nízko vibračné. Cez vírusy, baktérie, plesne, parazity až po nepríjemné situácie, ktoré nás udržujú práve v nízko vibračných emóciách ako smútok. strach, hnev, sebaľútosť...

Čo ti uniklo?

Jednoducho povedané, potrebuješ trénovať svoju myseľ, nech si vytvorí nové myšlienkové prepojeniaoslabí staré. Potrebuješ očistiť tvoje energetické pole od predošlých vzťahov a pustiť to aj z fyzického tela.

Je potrebné pochopiť:

 • prečo si to musela a potrebovala zažiť,
 • čo ťa to malo naučiť a
 • čo ťa to naučilo.

Keď sa nastavíš na pocity a emócie s vyššími vibráciami, potom budeš priťahovať pozitívne veci a ľudí do tvojho života.

Ale ako to dosiahnuť?

Ak siahneš po efektívnej a funkčnej metóde ako sa vysporiadať s bolesťou v srdci, budeš schopná ovládať svoje myšlienky a emócie, namiesto toho, aby nad tebou oni mali kontrolu. Tvoj život sa zmení k lepšiemu a vedomejšiemu.

Predstav si, ako už nemusíš opäť spadnúť do pasce boľavej minulosti a ani viac v budúcnosti. Už sa nemusíš nechať zaplaviť všetkými skľučujúcimi spomienkami a nechať rozvinúť boľavé emócie. Namiesto toho:

 • Máš kontrolu nad vlastnými myšlienkami a pocitmi. Viac ťa netrápi spomienka na starý vzťah a už neplačeš nad starými fotkami. Namiesto toho si vyberáš, na čo sa zamerať a kedy.
 • Myslíš na budúcnosť s nadšením a nie s obavami. Už nie si viazaná na staré vzťahy, ktoré sú dávno minulosťou. Namiesto toho sa tešíš na to, čo príde.
 • Cítiš sa sebavedomá a silná. Už nie si zraniteľná a strachujúca sa žena, ktorá sa zotavuje z minulých vzťahov. Si plná energie a odhodlania.
 • Si pripravená na novú lásku. Už nie si zaneprázdnená prežívaním minulosti, ale otvorená budúcnosti. Vieš, že si pripravená na nový vzťah a tešíš sa na to, čo prinesie.
 • Nie si viac obeťou svojich emócii. Už nie si otrokom svojich myšlienok a pocitov. Máš kontrolu nad svojím životom a svojou budúcnosťou.
 • Robíš pozitívne kroky vpred. Už nie si zaseknutá v minulosti, ale aktívne robíš zmeny vo svojom živote, aby si našla šťastie a spokojnosť.
 • Máš pokoj v duši. Už nie si plná bolesti a úzkosti z minulosti. Tvoj vnútorný svet je miestom mieru a pokoja.
 • Máš silu odpúšťať sebe i ostatným. Už nie si plná hnevu, krivdy a viny. Si schopná prekonať zatrpknutosť a pustiť ju za sebou.
 • Si pripravená na nový začiatok. Už nie si viazaná na starý život a staré vzťahy. Miesto toho si otvorená novým možnostiam a novým skúsenostiam.

Chápem, že to môže znieť ako náročný cieľ. Možno sa teraz cítiš stratená, zlomená a bez sily na to, aby si sa dostala z tohto temného miesta. Ale ver mi, nie si v tom sama. Každá z nás je schopná prekonať túto bolesť a nájsť novú silu. Mne sa to podarilo. Je to cesta, ktorú musíme prejsť samé, ale ty nebudeš na nej sama.

Aby mohol byť nový vzťah radostnejší, láskyplnejší a zrelší, treba do neho vstúpiť s vysporiadanou minulosťou. 

Konečne ti predstavím metódu, ktorou liečim zlomené srdce a beznádej.  Pracujem pomocou jednej z najefektívnejších a najláskavejších terapeutických a liečiteľských metód. Metóda ThetaHealing® je celosvetovo uznávanou meditačnou technikou.

Pomocou tejto metódy som vytvorila Terapeutickú vizualizáciu Energetický rozvod. Len za 15 minút ti dokáže pomôcť prekonať tvoju bolesť a nájsť novú silu. Terapeutická vizualizácia Energetický rozvod je viac než obyčajná vedená meditácia. Je to liek na zlomené srdce, zážitok a cesta k sebaobnove.

Vizualizáciu Energetický rozvod môžeš aplikovať nie len na ex-partnera, ale akéhokoľvek človeka, ktorý ti ublížil. A čo je najlepšie, môžeš ju použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Je to okamžitá liečivá pomoc na zastavenie bolesti a skrotenie emócií.

Metóda ThetaHealing® je zameraná na dolovanie, uvoľňovanie a prepisovanie limitujúcich presvedčení, nefunkčných vzorcov správania a emočných blokov z hlbokého podvedomia. Je možné ňou liečiť dušu na všetkých jej úrovniach a aj telo.

Pracuje s najvyššou formou energie, akú poznáme, s energiou zdroja, či bezpodmienečnej lásky. Preto je možné ňou vyriešiť akýkoľvek problém, na ktorý sú iné metódy krátke. Je mimoriadne účinná, efektívna, láskavá a rešpektujúca.

Čo sa inými metódami lieči dlhé týždne, mesiace aj roky, pomocou tejto metódy je možné vyriešiť behom jedného sedenia. Dokáže pomôcť behom chvíľky aj ľuďom, ktorí už vyskúšali všetko, a nič nezabralo.

Spolupracuje aj s inými metódami ako je napríklad kineziológia. Vďaka nej je možné vydolovať aj hlboko uložené limitujúce nefunkčné presvedčenia, o ktorých vôbec netušíme. Spôsobujú v živote zbytočné zmätky, choroby, či nedovoľujú nám napredovať a plniť si svoje sny a poslanie duše.

Vedie k absolútnemu pochopeniu, zrelosti, slobode, samostatnosti a slobodnému tvoreniu svojho bytia.

Nemusíš byť na všetko sama. Môžeš požiadať o pomoc. Dovoľ si ten luxus nebyť na všetko sama a nechaj sa viesť...

Moje meno je Mgr. Ema Miháliková. Bola som učebnicový príklad, ako nebolo možné sa zmieriť s rozchodom, pustiť a zabudnúť na muža. Pravdepodobne to bol môj dvojplameň. Dookola sa mi objavoval v živote, v mysli, cítila som ho, keď bol blízko. Cyklili sa mi aj rovnaké situácie, okolnosti, ľudia a muži.

počas štúdia psychológie som vstúpila do intenzívneho hlbinného terapeutického procesu a rodinných konštelácií na dlhých 7 rokov. Bol to proces vzrušujúci, ale veľmi náročný, pomalý, vyčerpávajúci aj bolestivý.

Môj život sa od základov zmenil k lepšiemu. Stala som sa nezávislejšou a zrelšou osobnosťou. Z malého zraneného dievčatka vyrástla žena. Dokázala som sa od neho odpútať a otvoriť srdce životnému partnerovi, vedomému mužovi, ale bolesť a krivda z odmietnutia neutíchala.

Bolesť a krivda, ktoré ma sužovali aj po terapiách celých 17 rokov, vyriešila metóda ThetaHealing behom jediného sedenia!

Vďaka tomu som si ju vybrala za metódu s ktorou pracujem. Previedla som a vediem pomocou nej procesom liečenia desiatky žien.

Aké by bolo začať konečne slobodne žiť, ľahko dýchať a nie len všetko držať neustále pod kontrolou?

Úžasná láskavosť a efektivita ThetaHealingu ma presvedčilili o tom, že sa chcem naučiť pracovať touto metódou. Dnes sa venujem individuálne na hlbokej úrovni desiatkam žien. Moje klientky chcú od života viac a sú rozhodnuté ísť si za tým, ako ja kedysi. Chcú sa otvoriť svetu, všetkému krásnemu čo im život ponúka, preliečiť svoje srdce a dušu a vstúpiť do svojej sily.

Venujem sa ženám, ktoré chcú žiť život presne podľa svojich predstáv, podľa volania svojej duše. Túžia stretnúť životného partnera, pripraviť sa na svojho najkompatibilnejšieho muža.

Danej problematike sa venujem 20 rokov a to nie len teoreticky, ale sama som si to dokonca odžila.

Referencie

Terapia s Emkou, bola moja úplne prvá skúsenosť s metódou ThetaHealing a bolo to neskutočné a úžasné. Zbavila som sa konkrétnych vecí a blokov, ktoré som potrebovala vyriešiť. Hlavne to, že "nie som dosť dobrá ", takže som sa cítila po terapii ako nikdy predtým 🙂 Stala som sa pravidelnou klientkou a určite odporúčam všetkým, ktorí bojujú so strachmi a inými záležitosťami. Emka je pre mňa človek bez ktorého si neviem predstaviť život. Spriaznená duša, anjel ktorý mi pomáha rásť a smerovať ma k dosahovaniu mojich cieľov. Je to úžasná a skvelá priateľka ktorá ma vždy dokáže povzbudiť, rozosmiať, ktorá ma dokonale chápe a rozumie mi. Jej poslaním je pomáhať ľuďom. Mne dokazuje každý deň, že všetky svoje skúsenosti, či dobré alebo zlé, vie využiť v praxi a jednou vetou postaví človeka späť na nohy. Je to mamina, ktorá stíha dve krásne a šikovné detičky skĺbiť so svojim poslaním, neustále sa učí a vzdeláva, posúva vpred. Som neskutočne vďačná že ju mám vo svojom živote.
ZuzanaVirtuálna asistentka
Mám osobnú skúsenosť s terapiou u Emky. Bolo úžasné sledovať s akou ľahkosťou ma sprevádzala spomienkami z minulosti, kde som si povytvárala rôzne vzorce ktoré mi neslúžili a komplikovali mi život. Boli poukladané dokonca aj vo fyzickom tele a stále aktívne. Hravo mi ich pomohla uvoľniť, ja sa cítim omnoho ľahšie a sledujem pozitívne zmeny v reálnom živote.
StankaÚčtovníčka

Vizualizácia Energetický rozvod

 • Odpútaj sa energeticky a emočne od bývalých partnerov a ľudí, čo ťa zranili a viac ich nenos so sebou.
 • Pocíť úľavu na svojej hrudi, slobodu a ľahkosť. Uvoľnenie hnevu, bolesti z krivdy, odmietnutia, nepochopenia, odpútanie sa energeticky od bývalého partnera za 15 minút.
 • Urob prvý krok na ceste k svojmu životnému partnerovi a uprac priestor, do ktorého ho chceš pozvať.
 • Otvor svoje srdce, uvoľni priestor pre nové energie a nových ľudí vo svojom živote.
 • Spoznaj úplne iný rozmer bytia a posuň sa na vyššiu vibráciu. Napoj sa na zdroj, vráť sa do svojho stredu a nájdi seba samú.
 • Použi vizualizáciu kedykoľvek potrebuješ niekomu odpustiť alebo sa s ním rozlúčiť alebo preliečiť bolesť, ktorú ti spôsobil.

Čo ti ešte vizualizácia prinesie?

 • Sprítomníš sa a spojíš sa sama so sebou.
  Miesto neustáleho prežívania minulosti sa staneš súčasťou prítomného okamihu, čo ti pomôže byť uvoľnená a pokojná.
 • Napojíš sa na ženskú energiu Matky Zeme a pocítiš jej jemnosť a láskavosť.
  Budeš cítiť jej jemnosť a láskavosť, čo ti pomôže zharmonizovať tvoje vnútorné ja.
 • Roztvoríš o trošku viac svoje čakry a prepojíš ich.
  Tým zvýšiš svoju energiu a vibráciu a budeš sa cítiť silnejšia a viac v súlade so sebou samou.
 • Celkovo navýšiš svoju energiu a vibráciu.
 • Napojíš sa na zdroj, na mužský princíp a bezpodmienečnú lásku.
  Vďaka tomu v sebe zharmonizuješ mužskú a ženskú energiu a pocítiš aké to je byť bezpodmienečne milovaná.
 • Pozveš k sebe dotyčného človeka, pustíš zo seba všetko, čo ťa ťaží a púta k nemu, a zoberieš si od neho čo si mu zo seba odovzdala.
  To ti pomôže sa opäť cítiť celistvo.
 • Uzemníš sa a vykročíš späť uvoľnená, pokojná, ukotvená vo svojom strede a v prítomnosti napojená na zdroj.
  K tomu ťa bude sprevádzať zvuk Koshi zvonkohry Zem, a pomôže ti sa ešte lepšie uzemniť.
 • Spoznáš pocit, aké je to byť milovaná tu a teraz presne taká, aká si.
  To je to najcennejšie, čo ti môže táto vizualizácia priniesť.

Chcem ti ponúknuť ešte viac, a preto som pre teba pripravila BONUSY.

Tvoja cesta k novému rozmeru bytia a harmónii sa nekončí pri kúpe Vizualizácie Energetický rozvod. Tieto bonusy majú za cieľ vylepšiť tvoju skúsenosť a urýchliť tvoju cestu k úplnej zmene.

Bonus #1: Transformačný čeklist ZADARMO

5 tajomstiev ako cez sebalásku pritiahnuť svojho životného partnera

Možno v ňom nájdeš odpovede na niektoré svoje otázky, tipy a návody, ako si pritiahnuť svojho vytúženého muža a akčné kroky, ktoré môžeš zaviesť do svojho života. Učiniť tak pozitívnu zmenu vo vzťahu sama k sebe,  svojich vzťahoch a priblížiť sa k svojmu životnému partnerovi. Môžeš zistiť, kde sa na ceste k životnému partnerovi nachádzaš ty.

Bonus #2: 1xThetaHealing online sedenie 120 min. so zámerom energetického rozvodu

ZA ŠPECIÁLNU CENU so zľavou 35% do 1 mesiaca od kúpy vizualizácie

K tejto vizualizácii si môžeš za jedinečnú cenu zakúpiť terapeutické online sedeniehlboko preliečiť korene bolesti, ktoré momentálne prežívaš. Pravdepodobne je táto bolesť opakovanie sa bolesti, ktorá vznikla v situácii v dávnejšej minulosti. My môžeme spoločne nájsť ich prepojenie a uvoľniť traumu, pochopiť učenie a preliečiť, prepísať limitujúce presvedčenia s nimi spojené, nefunkčné vzorce správania, ktoré tam vznikli a prepísať a nahrať nové plne funkčné a dostať ťa na úplne iný level bytia.

Bonus #3: 1xKonzultácia online 30min. ZADARMO

Počas 30 minút sa môžeš vyrozprávať z toho, čo ťa ťaží v bezpečnom priestore bez súdenia a kritiky. Môžeš získať spätnú väzbu, môj uhol pohľadu na danú situáciu, typy a akčné kroky do nasledujúceho diania. Pomôžem ti získať nadhľad nad situáciou a odpovede z tvojho vnútra. Ak si budeš priať, pošlem ti bezpodmienečnú lásku a liečenie zo 7.roviny bytia, čo navýši tvoju vibráciu, blahodarne vplýva na každú bunku tvojho tela, pohladí dušu a pomôže ukľudniť myseľ aj telo.

Bonus #4: 15% Zľavový kód na prírodné terapeutické esenciálne oleje s možnosťou pomoci pri výbere podľa zámeru

Ide o esencie bylín, ktoré využívam pri terapeutickom procese ako podporu pre psychiku a pohladenie duše. Majú blahodárne účinky na zdravie tela aj duše. Povznášajú náladu, navyšujú vibráciu, pomáhajú rozpúšťať bloky, podporovať zámer.

Bonusy #2 a #3 sa dajú získať len v rámci tejto špeciálnej ponuky.

Ich hodnota je vysoká, ale pre teba sú ZADARMO a v špeciálnej cene. Neváhaj a využi túto jedinečnú príležitosť. Klikni na tlačidlo nižšie a začni svoju cestu k harmonickému a plnohodnotnému životu už dnes!
 

Cena:

12 eur

Že na toto ty nie si?

Minimálne na tejto stránke nie si náhodou, a nie náhodou si sa dočítala až sem. Čo ja s určitosťou viem je, že si sa nenarodila na to, aby si sa brodila v bahne a po dne tých istých boľavých pocitov, nepríjemných myšlienok a viazla v minulosti, v okovách tvojho ex. Môžeš a aj si zaslúžiš žiť ako chceš ty, cítiť sa sebavedomo, milovane a mať pri sebe úžasného muža. 

Meditácia nie je pre teba?

Meditácia ako ju bežne poznáme, nie je ani nič pre mňa. Je však veľmi prospešná, a preto som bola nadšená, keď som spoznala túto metódu. Pomocou nej som pre teba pripravila Terapeutickú vizualizáciu Energetický rozvod.

Možno máš pocit, že tvoj život je v pohode a každý má to svoje trápenie. To je limitujúce presvedčenie, či ochrana tvojho plazymozgu, pred možným nebezpečenstvom zmeny. Ty predsa nie si každý! Na čo sa porovnávať a nežiť šťastnejšie podľa seba?

Nie je to ani o tom, že ti osud nepraje, ani o tom, že nemáš dosť šťastia. Je to len o vedomosti, že je možné žiť život podľa svojich snov a túžob. Stačí sa pre neho rozhodnúť. Zobrať smer do svojich rúk a robiť kroky, ktoré ťa k vytúženému cieľu privedú.

A čo ak to aj nejako pustím na podvedomej úrovni? Čo mi to pomôže, keď neviem ako sa správať a premýšľať inak?

Častokrát sa človeku aj podarí pustiť hlboké zranenia, minulosť, staré vzorce správania, odpustiť niekomu. Následne ale nevie, ako ďalej bez hnevu, bolesti a krivdy žiť. Dlho hľadá sám seba, objavuje nové funkčnejšie vzorce a medzitým spraví ešte kopu boľavých pokusov a omylov.

Vďaka metóde ThetaHealing® sa budeš cítiť v bezpečí aj keď pustíš minulosť.

Budeš presne vedieť ako bez toho všetkého žiť ďalej v láske, radosti, ľahkosti a v pocite bezpečia.

Bojíš sa, že pre teba už tu nikto nie je? A iného si pri sebe ani nevieš predstaviť?

Aj ty môžeš žiť v šťastnom vzťahu. Aj ty môžeš zažiť opätovanú lásku a starostlivosť. Stačí, ak pripustíš, že by to pre teba mohlo byť možné. Ak pripustíš, že by tu pre teba mohol byť perfektný muž, ktorého zatiaľ nepoznáš, ale keď ho spoznáš pritiahne a zaujme ťa tak silno, ako tvoj ex. On ti navyše lásku opätuje a bude s tebou budovať krásny vzťah.

Môžeš sa cítiť celistvo, láskyplne, pokojne a ľahučko. Môžeš pocítiť aké to je odpútať sa od milovaného muža, ktorý ti zlomil srdce. Aký pocit slobody to je pochopiť prečo sa to celé stalo, a dokážeš to nechať v minulosti a pohnúť sa vpred.

Nemusíš už plakať more sĺz pre niečo a niekoho, kto už dávno skončil v tvojom živote a pohol sa ďalej. Môžeš sa konečne pohnúť aj ty a ísť si po svoje sny a túžby.

 

Nemusíš sa ničoho báť ani sa podceňovať. Stačí si dovoliť a rozhodnúť sa pre to. Si v bezpečí...

Zaži okamžité uvoľnenie emócií, uzemnenie, vyladenie čakier v sprievode nádhernej koshi zvonkohry, napojenie na zdroj aj svoje telo. Otvor konečne svoje srdce niečomu novému, čo sa ťa už nevie dočkať.  

 

Ešte stále ti tvoji sabotéri nedávajú pokoj a silou mocou ťa chcú držať na mieste?

Nie, toto naozaj nemusíš nechávať na osud, ani čas, ktorý to všetko zahojí. Môžeš sa sama postarať o svoje psychické zdravie a pohodu.

Táto vizualizácia nie je žiadna nuda, je to zábava a prebudíš v sebe predstavivosť.

Nemá to nič spoločné s tým, či ešte chceš alebo nechceš stretnúť nejakého muža. Ide o oslobodenie sa v prítomnosti od minulosti a návrat k sebe samej. 

Máš nejaké otázky alebo obavy? Neboj sa, nie si sama! Pozrime sa na najčastejšie otázky a odpovede, ktoré môžu pomôcť vyriešiť tvoje pochybnosti.

 • Je vizualizácia Energetický rozvod len pre tých, ktorí sa rozviedli?
  Nie, samozrejme nie! Táto vizualizácia je navrhnutá tak, aby pomohla každému, kto prechádza ťažkým obdobím. Rozvod, rozchod, alebo konflikt s priateľom - nezáleží na tom, aký je tvoj príbeh. Táto vizualizácia je tu pre teba a tvoje uzdravenie.
 • Je táto vizualizácia naozaj efektívna?
  Áno! Mnoho ľudí, ktorí túto metódu vyskúšali, potvrdilo, že im to pomohlo prekonať bolesť a nájsť novú silu. Nie, to nie je žiadna veda. Je to o tom, ako nájsť mier v sebe a pustiť sa vecí, ktoré nám spôsobujú bolesť.
 • Môžem túto vizualizáciu použiť aj v prípade, ak sa trápim kvôli niekomu, kto mi ublížil?
  Absolútne! Energetický rozvod je navrhnutý tak, aby pomohol uvoľniť negatívne emócie spojené s akoukoľvek osobou, ktorá ti ublížila.

Dúfam, že tieto odpovede pomohli vyriešiť tvoje pochybnosti. Ak máš ďalšie otázky, neváhaj ma kontaktovať. Ale povedzme si na rovinu, život je príliš krátky na to, aby sme v ňom trpeli. Klikni na tlačidlo nižšie a vykroč na svoju cestu k uzdraveniu!

 

Ale samozrejme, že to nie je pre každého. Nie je to pre teba ak:

 • sa chceš ďalej utápať v spomienkach na minulosť, žiť v minulosti a netvoriť si prítomnosť a budúcnosť
 • sa chceš ďalej ľutovať a utápať vo svojom smútku
 • si myslíš, že to treba nechať na osud a on to všetko vyrieši vo tvoj prospech bez tvojho pričinenia
 • si myslíš, že sa zmena v tvojom živote stane len tak sama, alebo že ta príde zachrániť nejaký princ
 • si myslíš, že ty si posledná, ktorá by mala robiť niečo so svojím životom, lebo sú na tom ľudia aj horšie

A naozaj mi to pomôže?

Niekomu stačí vizualizácia, niekto potrebuje ísť viac do hĺbky. Vydolovať a pochopiť koreň celého problému na individuálnej terapii so zámerom energetického rozvodu. Čo ale viem je, že si vyberáš z toho najkvalitnejšieho na trhu.

Keď som prechádzala bolestivým rozchodom ja, nič podobné som nepoznala. Preto som vytvorila na pomoc ženám s podobným problémom, PRVÚ POMOC. Je dôležité neskĺzať do hlbokých boľavých emócií na dlhú dobu, ale získať okamžitý nadhľad a pokoj v duši.

Technika ThetaHealing ® je svetovo uznávaná ucelená liečebná metóda a filozofia. Využíva sa na odstránenie limitujúcich presvedčení a posilnenie pozitívnych, odstránenie boľavých a nefunkčných vzorcov správania a programov a nahradenie novými a funkčnými.

Ideš do toho somnou?

Dopraj si to najlepšie. Dovoľ si mať pokoj v duši, zmierniť bolesť, vyliečiť svoje zranenie a prečistiť svoju energiu. Urob krok ku všetkému po čom túžiš ešte dnes.

Vizualizácia Energetický rozvod

 • Okamžité uvoľnenie bolesti na duši, kŕču, hnevu, odporu a krivdy
 • Uvoľnenie boľavých emócií a získanie nadhľadu
 • Vrátiš sa do svojho tela, uzemníš sa, napojíš sa na zdroj a nabiješ sa energiou
 • Nadobudneš pocit ľahkosti, slobody a vyváženosti

Cena:

12 eur

Teraz nie je moja priorita riešit chlapov, ani na to nemám čas...

Toto nie je o riešení chlapov, ale o liečení tvojich zranení. Odoberajú ti životnú energiu a držia ťa stále vo svojej moci a vo svojej energii. Bráni ti to žiť slobodný život v prítomnosti a tvoriť si ho podľa svojich snov a túžob. Tak na čo ešte strácať ďalej svoj životný čas? 

Si rozhodnutá?

Tak ako to vnímaš? Budeš ďalej žiť v minulosti, pod nadvládou tvojich emócií a energetickou nádvladou tvojho ex a ľudí čo ti kedy ublížili, s pocitom smútku, krivdy, zrady alebo sa rozhodneš získať pre seba viac, pôjdeš do akcie a zasadíš semienko zmeny v sebe a vo svojich vzťahoch?

Si na rázcestí. Môžeš pokračovať v bolesti a nechať minulosť ťahať ťa dolu. Alebo môžeš vziať túto príležitosť a vyskúšať Terapeutickú vizualizáciu Energetický rozvod. Ak si volíš tento druhý variant, verím že uvidíš, aký skvelý nástroj to môže byť pre tvoju obnovu a uzdravenie.

Nech už sa rozhodneš akokoľvek, tvoje rozhodnutie budem rešpektovať. Tvoje šťastie a pohoda sú pre mňa najdôležitejšie.

PS: Nezabudni, že Vizualizácia Energetický rozvod je okamžitá liečivá pomoc na zastavenie bolesti a skrotenie emócií. Je to tvoja šanca prestať sa cítiť bezmocne a objaviť novú silu.

PPS: Spomeň si na to, aké to bude, keď sa konečne budeš cítiť voľná a nebudeš musieť nosiť to bremeno so sebou. Vizualizácia Energetický rozvod ti môže pomôcť dosiahnuť presne to.