Metóda ThetaHealing®

Pracujem pomocou modernej, láskyplnej a veľmi efektívnej metódy ThetaHealing®. Je to metóda, pomocou ktorej sa odhaľujú hlboko skryté nefunkčné programy či presvedčenia. Lieči a rieši problémy, na ktoré sú všetky ostatné techniky krátke. Je mimoriadne vhodná pre jedincov, ktorí už vyskúšali „všetko“, ale nič nepomohlo.

Táto metóda je vhodná pre každého, kto sa rozhodne urobiť pozitívne zmeny vo svojom živote, je pripravený tieto zmeny prijať a stať sa vlastným tvorcom svojho života. Je to najláskavejšia forma práce na sebe a klientka sa po sedení cíti slobodne a ľahúčko. 

Je to jednoduchá meditačná technika, počas ktorej sa klientka vráti k sebe samej, do svojho vnútra a tela. Uzemní sa, zenergizuje svoje telo a čakry a prepojí svoju dušu s telom. Následne sa napojí na zdroj/stvoriteľa všetkého čo je/najvyššiu možnú energiu/čistú esenciu lásky, ktorá okamžite lieči. Následne pracujeme v tomto uvoľnenom stave mysle na tom, čo si klientka dala ako zámer. Je možné nájsť hlboké korene problému, púšťať zatavené emócie z tela a srdca von a zmierňovať až odstraňovať traumatický dopad skúsenosti na celý ďalší život klientky. Všetko sa deje podľa miery, ako klientka dovolí, ako ju to pustí. V stave theta dokáže klientka komunikovať so svojou dušou, so svojou podstatou a nájsť tak v sebe to, čo ju brzdí, čo ju limituje, ale aj si spomenuť na svoju cestu duše, zámer s akým prišla na Zem, a odhaliť tak svoj plný potenciál. 

V neposlednom rade je to metóda, ktorá pomáha pochopiť a prijať smrť a zmieriť sa s odchodom niekoho blízkeho.

Všeobecne vzaté je pomocou metódy možné:
  •  zbaviť sa strachov, fóbií, tráum a závislostí
  • odhaliť a zmeniť limitujúce presvedčenia a situácie v osobnostnom, vzťahovom (partnerskom), profesionálnom, emocionálnom či duchovnom živote
  • uzdraviť svoje fyzické a psychické zdravie
  • uvoľniť pocity stresu, žiaľu, odporu, odmietnutia, neprijatia, závisti, viny, pomsty a otvoriť sa bezpodmienečnej láske
  • rozpoznať svoju hodnotu a otvoriť sa seba-prijatiu a sebaláske
  • aktivovať svoj kreatívny potenciál
  • odpútať sa od minulého partnera a posunúť sa vpred
  • vyčistiť si cestu k svojej spriaznenej duši alebo žiť v hojnosti a mnoho mnoho ďalšieho

Technika ThetaHealing ® je svetovo uznávaná ucelená liečebná metóda a filozofia, ktorú vytvorila Vianna Stibal v roku 1995 počas svojej osobnej cesty späť ku zdraviu po tom, ako si sama vyliečila nádor na nohe.

Je to tréningová metóda pre myseľ, telo a ducha, ktorá umožňuje zbaviť sa obmedzujúcich, nefunkčných presvedčení a boľavých emočných vzorcov a žiť život s pozitívnymi myšlienkami, prístupom a rozvíjať cnosti vo všetkom, čo robíme.

Táto technika sa využíva na posilnenie pozitívnych presvedčení, k lepšiemu pochopeniu seba samého a k rozvíjaniu spirituality v prospech celého ľudstva.

Techniku ThetaHealing ® študuje mnoho lekárov po celom svete. Využívajú ju počas liečenia symptómov pacientov, aby odstránili aj príčinu choroby.

Učí, ako používať vlastnú prirodzenú intuíciu.

 

 Ako sa na stretnutie pripraviť :

Ideálne je mať pripravenú tému, alebo oblasť, ktorú potrebujete riešiť. Prípadne, ak presne neviete, môžete si položiť otázku: „Čo by som vo svojom živote zmenila, ak by som mohla?“, alebo „Čo by som chcela dosiahnuť, keby to bolo možné?". Mnohým mojim klientkam naskočí téma, keď sa meditáciou zrelaxujú, uvoľnia a otvorí sa im podvedomie a intuícia.

Je potrebné byť hydratovaná, aby energia mohla telom prúdiť ľahšie a zároveň zvyknem používať svalový test na testovanie presvedčení, a vtedy je to dôležité.

Čo je theta?

Aktivácia Theta vĺn (4 - 8 Hz) nastáva pri hlbokej relaxácii, meditácii a v niektorých fázach spánku. Počas týchto frekvencií dochádza ku skvalitňovaniu dlhodobej pamäti a schopnosti nachádzať neobvyklé riešenia. Tieto vlny sú vlnami nášho podvedomia.

Ako dlho to trvá? 

Sedenie trvá 60-90min.

Metódu je možné využívať tak často, ako to klientka cíti. Odporúča sa však prestávka medzi sedeniami aspoň 48hodín.

Kde môžem prísť na sedenie?

Terapie momentálne podávam iba online cez videohovor cez messenger, skype atď.... alebo dohodou.

 

Čo hovoria iní o ThetaHealing ®

ThetaHealing ® som si vybrala "náhodne" intuitívne spolu s mojou kamarátkou, ktorú som spoznala asi pred tromi rokmi a ako sa hovorí, nič nie je náhoda, ani toto stretnutie nebolo a ani ThetaHealing ® nebola. Odkedy sa venujem tejto liečiteľskej filozofii, som kľudnejšia, cítim sa oveľa lepšie, šťastnejšie, a hlavne, zbavila som sa strachov a pocitu úzkosti. Posielam liečivú energiu a pomoc ľuďom, ktorí o ňu požiadajú. Pracujem s liečivou energiou Stvoriteľa za pomoci meditácie, kedy človek nadviaže lepšie spojenie s podvedomím a dokáže liečiť psychické a fyzické ochorenia. Som vďačná Emke a všetkým, ktorí mi pomohli nájsť cestu k samej sebe a ďalej takto šíriť lásku, radosť, pozitívnu energiu a odovzdávať energiu strachov a ochorení Stvoriteľovi.

(Slávka 40r.)

Ako bude celé stretnutie prebiehať?

Pred terapiou vám pošlem dotazník, ktorý mi pomôže pripraviť sa lepšie na stretnutie a môžme potom efektívnejšie využiť spoločný čas.

Stretneme sa na online platforme na ktorej sa dohodneme. 

Pozdravíme sa, privítam vás, opýtam sa ako sa máte, ako sa cítite, aký je zámer pre toto stretnutie. Dostanete ešte priestor pripraviť si vodu a vreckovky, ak by ste náhodou zabudli. Voľne sa začneme rozprávať prečo ste ma vyhladali, čo vám ide hlavou, kam sa chcete posunúť, čo vás trápi. Po cca pol hodinke, ak budete pripravená, môžme začať s vizualizáciou, ktorú budem ja rozprávať a spoločne sa presunieme do hladiny theta. Uvoĺníme sa, uzemníme sa, načerpáme energiu od Matky Zeme, zharmonizujeme si čakry, a prepojíme sa s čistou esenciou lásky, či tvorivou silou vesmíru. Akýkoľvek krok, ktorý budem chcieť urobiť, budem si pýtať na neho váš súhlas. Nič nepôjde bez vášho súhlasu. Ak budete súhlasit, pošlem vám od stvoriteľa bedpodmienečnú lásku a liečenie a poviete, čo chcete naozaj preliečiť, na čo sa pozrieť.