Môj príbeh

Keď som sa rozhodla zmeniť svoj život ja, bola som 23 ročné žieňa, ktoré už nevedelo ako ďalej. Bola som nešťastná, zlomená a zmätená. Nevedela som kto som, na čo som tu, kade sa mám pohnúť, aký to tu má celé zmysel a už vôbec som nikomu a ničomu nerozumela.

Popri dvojodborovom štúdiu psychológie na vysokej škole so zámerom byť psychoterapeutkou, som absolvovala sedem rokov intenzívnych hlbinných terapií a štyri roky rodinných konštelácií pod vedením renomovanej odborníčky. Čítala som veľké množstvo odbornej a seba rozvojovej literatúry. Navštevovala som mnoho kurzov a mentoringových programov. Absolvovala som výcviky na terapeutickú a liečiteľskú metódu ThetaHealing® a začala som študovať ako facilitátorka v škole pre Sprievodkyne alchýmiou ženy a aj naďalej navštevujem vzdelávacie kurzy a mentoringové programy.

Z vlastných skúseností viem, čo obnáša cesta seba rozvoja. Čo znamená posunúť sa od nešťastnej, nepochopenej, a za svoj ťažký „osud“ všetkých naokolo obviňujúcej bytosti k bytosti vedomej, zodpovednej za svoj život aj vzťahy naokolo. K bytosti, ktorá si tvorí život podľa svojich predstáv, podľa hlasu svojej duše tým najlepším spôsobom pre tento moment. K žene, ktorá si dovoľuje byť sama sebou aj so svojimi horšími dňami či tienistými stránkami. Získala som život do svojich rúk, som jeho vedomou tvorkyňou v oslobodzujúcej ľahkosti. Cez srdce vnímam svet farebne a naživo, bez pocitu, že sa pozerám cez mliečne sklo, že sa život deje mimo mňa. Nie som odpojená od svojich pocitov, ale naplno ich vnímam a prežívam. Viem, koľko je za tým driny a času dostať sa do tohto stavu bytia, do stavu vedomia. Ale viem, aj aký je to úžasný pocit oslobodiť sa a žiť si svoj vlastný život a robiť bez výčitiek svoje vlastné rozhodnutia najlepšie ako vie a cítim. A som nesmierne šťastna a vďačná za to, že mám metódu, ktorá je o mnoho efektívnejšia, láskavejšia a zábavnješia ako metódy, ktorými som si prechádzala ja a že ňou teraz spolu so všetkými svojimi skúsenosťami môžem pomáhať ďalším ženám stať sa vedomými tvorkyňami svojho života.

Vytvorila som komunitu pre ženy, ktoré túžia po priateľskom, láskyplnom, dôvernom a bezpečnom prostredí, kde sa môžeme spoločne pozrieť na témy, ktoré nás trápia alebo sú pre nás výzvami a spoločne sa podporovať, obohacovať a vstupovať do svojej sily.

 Srdečne vás pozývam sa k nám pripojit:

https://www.facebook.com/groups/vharmonickomkruhu